FIT-ME S.C jest profesjonalną firmą zajmującą się organizowaniem zajęć rekreacyjnych. Działa w kilkunastu punktach na terenie Warszawy.

Cel projektu:

Pierwszym celem realizowanego projektu było zwiększenie sprzedaży karnetów miesięcznych na prowadzone zajęcia. Naszemu klientowi zależało także, by maksymalnie skrócić czas pomiędzy decyzją o zakupie karnetu a samym zakupem. Stworzenie odpowiedniego systemu, działającego na stronie internetowej przyspieszało dokonanie zakupu i zmniejszało znacznie ryzyko wycofania się klientów, którzy wcześniej zapisywali się na zajęcia drogą mailowa lub telefoniczną, a następnie rezygnowali z nich przed dokonaniem pierwszej wpłaty.

Drugim celem projektu było zbudowanie bazy maili klientów, tak by można było ich zachęcać do skorzystania z zajęć w sytuacji, gdy Centrum dysponowało wolnymi miejscami na wybrane zajęcia.

Identyfikując  potrzeby klienta stworzyliśmy aplikację, której zadaniem była prezentacja dostępnych terminów w wybranych lokalizacjach. Zakup dokonany przez aplikację był jedynym sposobem zdalnej rejestracji na prowadzone przez Centrum zajęcia.

Aplikacja została zamieszczona na stronie internetowej klienta. Została ona połączona z systemem płatności internetowych oraz systemem do mailingu.

Aplikację stworzono w ciągu miesiąca. Została ona umieszczona na jednej ze stron internetowych klienta. Przez kolejne kilka miesięcy była ona rozwijana o kolejne moduły ułatwiające zarządzanie i analizowanie bazy zamówień.

Efekty:

  • Skrócenie procesu realizacji zamówień
  • Zwiększenie sprzedaży
  • Zmniejszenie liczby klientów rezygnujących z zakupu

 

Zachęcamy do przeczytania opinii naszego klienta, dla którego wykonaliśmy tę usługę. Znajduje się ona poniżej.

 

Jeżeli poszukujesz dla swojej firmy aplikacji, która ułatwi sprzedaż przez Internet lub jeśli poszukujesz indywidualnego rozwiązania dla Twojego biznesu, zadzwoń pod numer 22 673 25 75 lub skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na bezpłatne spotkanie.