Wirus na stronie internetowej

Włamanie na stronę internetową

Od dłuższego czasu pozycjonujesz swoją firmę w Google. Z trudem znajdujesz czas, ale stale dbasz o aktualność zawartej na niej treści. Jesteś już zadowolony z wyników, które osiągnąłeś. Twoja strona pokazuje się wysoko w wynikach wyszukiwania, a zadowoleni klienci chwalą Cię za przejrzystą i zorganizowaną stronę.

Wyobraź teraz sobie, że Twoja strona internetowa znika, a Ty nawet o tym nie wiesz, bo właśnie zaczął się weekend! Czy wpłynie to na Twoją firmę i Twoje dochody? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi "nie" to sprawdź jak bardzo się mylisz!

Czytaj więcej...

Remarketing - Warto go mieć

Remarketing to usługa Google, dostępna już od kilku lat. Jednak wciąż wielu właścicieli firm działających w sieci nie korzysta z tej formy reklamy. Prawdopodobnie dlatego, że nic o niej nie wie.

Czytaj więcej...

Korzystaj z Marketing Automation

Systemy Marketing Automation to narzędzia marketingowe, które powoli zdobywają popularność wśród polskich przedsiębiorców. Korzystają z nich sklepy internetowe oraz firmy reklamujące w sieci swoje usługi. Jednak pomimo, że dostarczają bardzo szeroką wiedzę na temat potencjalnych klientów, wciąż wielu przedsiębiorców boi się z nich skorzystać. Jako główną przyczynę podają poziom skomplikowania tego typu systemów.

Czytaj więcej...

Korzyści z zastosowania CMSów.

Kiedy mała lub duża firma staje przed zadaniem stworzenia nowej strony internetowej, jednym z pierwszych dylematów jest wybranie odpowiedniego silnika. Mamy tu kilka możliwości: stworzenie strony w HTML-u, stworzenie strony w napisanym na zamówienie CMSie lub stworzenie strony w CMSie ogólnodostępnym.

Czytaj więcej...